Silikoninė liemenėlė

Silikoninė liemenėlė
Silikoninė liemenėlė Silikoninė liemenėlė Silikoninė liemenėlė Silikoninė liemenėlė Silikoninė liemenėlė
 
Prekės kodas: 1413
Ar turime: Sandėlyje

Turimi variantai

* Liemenėlės dydis:
Silikoninė liemenėlė „UN BRA“
 
Mielos moterys ir merginos, šią vasarą drąsiai dėvėkite atviras palaidines ir seksualias sukneles — dailią krūtinės išvaizdą ir judesių laisvumą užtikrins beveik nepastebima silikoninė liemenėlė UN BRA.
Kiekviena moteris puikiai žino — patys gražiausi drabužiai dažnai būna ir patys nepraktiškiausi. Juk tam, kad seksuali palaidinė atvira nugara arba pečius apnuoginanti suknelė gulėtų it nulieta ir būtų patogu, neišvengsite liemenėlės, tačiau iš po seksualių drabužėlių vis išlendančios petnešėlės ima ir sugadina visą bendrą vaizdą.
 
Ypatybės:
 
nevaržo judesių;
tobulai pakelia ir išryškina krūtinę;
krūtinei suteikia gražią ir gundančią formą;
labai patogu dėvėti po rūbais atvira nugara ar nuogais pečiais;
atrodo labai natūraliai, jos nesimato;
kūno spalvos nepastebima liemenėlė pagaminta iš silikono.
 
Dydžiai:
 
B dydis — atitinka standartinės liemenėlės A 34 (75) – 36 (80), B 32 (70) – 34 (75) dydžius;
C dydis — atitinka standartinės liemenėlės B 36 (80), C 32 (70) – 34 (75) dydžius.
D dydis — atitinka standartinės liemenėlės C 38 (85) dydį.
 
Savaime prie kūno prilimpanti ir tvirtai besilaikanti „Uni Bra“ liemenėlė yra daugkartinio naudojimo — neįtikėtina, tačiau ją galėsite dėvėti daugiau nei 100 kartų! Atskiri kaušeliai suteikia ypatingą komforto jausmą ir nevaržo judesių, o užsidėsite ją labai greitai ir paprastai – tiesiog sujungsite kaušelius priekyje ir džiaugsitės tobulai atrodančia krūtine. Prie kūno prigludusi liemenėlė ne tik beveik nepastebima, bet ir vos jaučiama — jausitės taip, lyg tai būtų natūrali Jūsų kūno dalis.
 
Liemenėlę lengva ir paprasta prižiūrėti: plaukite ją vandeniu ir muilu, palikite nudžiūti. Liemenėlės klijai atsinaujina jai išdžiuvus. Liemenėlę klijuokite ant švaraus kūno, prieš tai nenaudokite jokių kremų, pudros, parfumerijos ar kitų kūno priežiūros priemonių. Stovėdama prieš veidrodį kiekvieną kaušelį klijuokite atskirai, tada junkite ir susekite kaušelius specialiu segtuku.