Nugaros masažuoklis

Nugaros masažuoklis
 
Prekės kodas: 1522
Ar turime: Sandėlyje

Nugaros masažuoklis

Nugaros skausmai ir įtempti strėnų raumenys tampa Jūsų kasdienybe?  Įsigykite efektyvų ir plačiai pasaulyje naudojamą nugaros masažuoklį.  Efektyvus nugaros masažuoklis dėl savo unikalios formos lengvai prisitaikys prie Jūsų nugaros ir leis laisvai judėti. Net kai jį dėvėsite galėsite dirbti kasdienius darbus ar ilsėtis, o tuo pačiu lepinti savo nugarą atpalaiduojančiu nugaros masažu

Nuolat dirbant sunkius fizinius darbus ar pastovų sėdimą darbą dienos gale pradedame jausti nemalonų maudimą nugaros apačioje. Tinkamai nepailsėjus ir geriant vaistus nuo skausmo, kurie tik malšina ligos simptomus, pamirštame apie pačią ligos priežastį.


Yaptybės:

 

  • visiškai nuslopina arba sumažina nugaros skausmus;
  • paprastas naudoti;
  • lengvai prisitaikantis prie kiekvieno nugaros;
  • galima naudoti tiek ilsintis, tiek darbo metu;
  • leis atsisakyti vaistų nuo skausmo.


Masažuoklis savo forma stimuliuoja nugaros raumenis esančius šalia stuburo, o padidėjus šilumos kiekiui nugaros srityje atpalaiduoja raumenis ir sumažina skausmą.

Masažuoklio rinkinį sudaro:

 

  • Ilgoji dalis skirta viršutinei stuburo daliai. Malšina skausmus krūtinės srityje, kaklo ir pečių skausmus. Šią masažuoklio dalį turite užsidėti taip, kad ji priglustų prie Jūsų nugaros visu savo ilgiu ir prisitaikytų prie jos formos. Suveržkite, kad laikytųsi tvirčiau, tačiau ne per stipriai, kitaip jausite spaudimą ir nepatogumo jausmą.
  • Trumpoji dalis skirta malšinti strėnų skausmus. Masažuoklis turi priglusti prie skaudančios apatinės Jūsų nugaros dalies. Apjuoskite masažuokliu juomenį, kad jaustumėtės patogiai ir užsisekite.


Masažuoklį naudokite po 2 – 3 valandas per dieną. Norint pasiekti norimų rezultatų rekomenduojamas 10 – 20 dienų kursas.