Masažinis lankas

Masažinis lankas
Masažinis lankas
 
Prekės kodas: 1613
Ar turime: Sandėlyje
Tvirtas ir kokybiškas sportinis - masažinis lankas
 
 Tai tvirtas bei kokybiškas originalus  lankas, kuriuo gali dirbti įvairaus kūno sudėjimo bei apimčių asmenys. Į rutuliukus dedami  magnetai, kurie padeda sureguliuoti Jums reikalingą lanko svorį (gali būti nuo 900 g iki profesionalų nustatyto optimalus svorio - 1.3 kg). Subalansuoto svorio dėka lankas nenuslys žemyn jį besukant. Masažo efektą kuria į lanką įsistatantys rutuliuliukai. Taip pat, burbuliukuose esantys magnetukai pagerina kraujo apytaką audiniuose, skatina toksinų šalinimą, nuosekliai sportuojant naikina celiulitines ląsteles. Masažiniai lanko elementai įtakoja jūsų kūno raumenų ir akupunktūros taškus, visai kaip masažisto pirštai. 10 minučių lanko sukimo sudegina 100 kalorijų. Masažinis lankas padeda skaidyti riebalų perteklių aplink juosmenį, sustiprinti raumenis ir padidinti kraujo apytaką, palaikyti grakštumą ir grožį!
 
Sportinis - masažinis lankas:
Pranašumas prieš kitus panašaus pobūdžio produktus yra tas, kad jis turi silikoninių ir elastingų masažinių elementų su įmontuotais magnetais. 
Be to lankas-treniruoklis turi unikalią oro erdvę kiekviename savo masažiniame elemente, kuri leidžia jį naudoti be skausmo. Masažiniai lanko elementai įtakoja jūsų kūno raumenų ir akupunktūros taškus, visai kaip masažisto pirštai.
 
Masažinis lankas padeda skaidyti riebalų perteklių aplink juosmenį, sustiprinti raumenis ir padidinti kraujo apytaką, palaikyti grakštumą ir grožį!
  
Itin tvirtas bei kokybiškas originalus „Massaging Hoop Exerciser" lankas. Lankosienelių storumas yra apskaičuotas taip, kad juo gali dirbti įvairaus kūno sudėjimo bei apimčių asmenys.
Taip pat galima reguliuoti lanko svorį, priklausomai nuo jūsų poreikių bei fizinio pasirengimo. Pačiame lanke yra 35 rutuliukų juosta. Į rutuliukus statosi magnetai, kurių pagalba reguliuojasi lanko svoris nuo 900g iki 1.3 kg(profesionalų nustatytas optimalus svoris). Subalansuoto svorio dėka lankas nenuslys žemyn besukant.
 
 
Masažo efektą kuria į lanką įsistatantys rutuliuliukai (ta rutuliuko dalis kuri liečiasi su kūnu yra minkštesnio plastiko). 10 minučių lanko sukimo sudegina 100 kalorijų. Taip pat burbuliukuose esantys magnetukai pagerina kraujo apytaką audiniuose, skatina toksinų šalinimą, nuosekliai sportuojant naikina celiulitines ląsteles.
 
Lanko ypatybės:
 
• juodos spalvos.
• skersmuo 1.02 metro
• susideda iš 7 dalių
• svoris nuo 900g iki 1.3 kg
• 35 rutuliukų juosta
• turi magnetinę funkciją (su magnetukais).