Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas

Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas
Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas Kokybiškas ir praktiškas peilių galąstuvas
 
Prekės kodas: A004
Ar turime: Sandėlyje
Didžiausias sklandaus darbo virtuvėje priešas - prastai pagaląsti peiliai. Tokiais peiliais pjaustyti maistą - tikras vargas. Tad jei svajojate pagaląsti peilius per kelias akimirkas ir išvengti pjūvių bei kitokių susižeidimų, pats laikas savo virtuvę papuošti saugiu, stilingu ir labai kokybišku peilių galąstuvu, kuris Jums padės atlikti būtiniausius pjaustymo darbus. 
 
Specialios technologijos dėka jį galima pritvirtinti praktiškai prie bet kokio lygaus paviršiaus tiek horizontalia, tiek vertikalia kryptimi, ir vienos rankos brūkštelėjimu be didelių pastangų bei įgūdžių pasigaląsti peilį, žirkles ar pjaustyklę. Lengvo naudojimo galąstuvas leis bet kuriam šeimos nariui saugiai ir be jokių įgūdžių greitai pagaląsti namuose esančius peilius.
Kuo jis ypatingas?
 
Labai paprasta ir patogu naudoti. Unikalios galąstuvo tvirtinimo prie paviršiaus technologijos dėka jį galite prisitvirtinti patogiausioje virtuvės vietoje ir pagaląsti peilį gaminimo metu perbraukus tiesiog viena ranka;
Preciziškai pagalanda peilius. Tolygiai ir kokybiškai pagaląsta peilio geležtė užtikrina peilio ilgaamžiškumą;
Tinka net ir dantytų duonos peilių galandimui;
Visiškai saugu naudoti;
Kompaktiškas ir lengvas, todėl jam atsiras vietos net ir iškylos krepšyje.
Unikalios apsaugos technologijos dėka, peilių galąstuvas leis bet kuriam šeimos nariui saugiai ir be jokių įgūdžių greitai pagaląsti namuose esančius peilius. Jums nebereikės nerimaut, kad peilis nuslys nuo gelesčių ir sužeis, nes specialus apsauginis apvalkalas pasirūpins Jūsų komfortu ir saugumu bei apsaugos Jusų pirštus nuo sužeidimų. Gąlastuvai sukonstruoti taip, kad net ir neturėdami įgūdžių visada išlaikysite teisingą kampą ir greitai bei veiksmingai pagaląsite peilio ašmenis.Naudodami šį galąstuvą peiliams, užtikrinsite ilgalaikį peilių aštrumą ir jų naudojimo ilgaamžiškumą. Tinka galąsti visų tipų peilius.