Depiliacinė pirštinė

Depiliacinė pirštinė
Depiliacinė pirštinė Depiliacinė pirštinė
 
Prekės kodas: 1310
Ar turime: Sandėlyje
Plaukelių šalinimo pirštinė 
 
Lengva naudoti ir neskausminga! Daugiau nereikės kankintis darant depiliaciją. Su nepageidaujamais plaukeliais atsisveikinkite paprasto masažo pagalba! Diskai gali būti naudojami iki 6 mėnesių, ir tai puikus būdas taupyti laiką ir pinigus.
 
Pirštinės - revoliucinis plaukų šalinimo metodas, kuris leidžia jums pašalinti plaukus greitai ir neskausmingai. Paprastai sukamaisiais judesiais ji leis Jums pašalinti plaukus ir negyvas odos ląsteles, atlikti odos šveitimą, po kurio Jūsų oda taps minkšta ir šilkinė. Skirtingi pirštinių dydžiai leis Jums naudotis šiuo metodu visose kūno vietose: kojų, bikinio, pažastų.
 
Kiekvienas padukas yra padengtas smulkiais kristalais, kurie pašalina nepageidaujamus plaukus, paliekant jūsų oda minkštą ir švelnią. Saugu šalinti plaukelius tokiose jautriose srityse kaip viršutinės lūpos zona,  pažastų  ir visur, kur reikia pašalinti nepageidaujamus plaukelius.
Vis labiau populiarėjantis plaukelių šalinimo būdas vakaruose, kuris po truputį ateina ir į mūsų moterų grožio procedūrų įpročius.
 
Rinkinį sudaro:
1 Didelė pirštinė
1 nedidelė pirštinė
5 Didelės  pirštinės padukai
5 maži pirštinės padukai