Siurbliukas automobiliui 12V

Siurbliukas automobiliui 12V
 
Prekės kodas: 3119
Ar turime: Sandėlyje
Pasirūpinkite savo automobiliu! Dabar puiki proga susitvarkyti savo automobilį iš vidaus! Įsigykite automobilinį siurblį ir išblizginkite visą savo automobilio saloną. Ir už Dovanasau.lt siūlomą labai gerą kainą! Nepraleiskite puikios progos sublizgėti visu gražumu!
Švarus automobilis - kiekvieno vairuotojo džiaugsmas ir geriausias tvarkos įrodymas. Salono plotas yra vos keli kvadratiniai metrai, tačiau kaip čia yra, kad kur kas didesnė namų erdvė dažnai būna nesulyginamai švaresnė nei automobilis? Juk namuose trupinius ir užkanžius irgi išmėto išdykėliai vaikai, batai grįžus namo nebūna švarūs ir vėjo atpustomos dulkės pasiekia namus taip pat kaip ir automobilį. Atsakymas paprastas - namuose greičiausiai turite patogų ir funkcionalų siurblį. Tad jei norite, kad automobilis švara nenusileistų namams, o jo švarinimo darbams užtektų keliolikos minučių, pasinaudokite šiandienos pasiūlymu ir mėgaukitės švara savo automobilyje!
 
Rinkinį sudaro:
 
Siurblys 12V (jungiamas į 12V įtampą automobilyje) su šviesele Jūsų patogumui.
Antgalis su šepetėliu.
Antgalis sunkiai pasiekiamoms vietoms.
Išplečiamasis vamzdis.
Įpakavimas.
Įsigiję šį siurbliuką, turėsite tikrai šaunų pagalbininką automobilyje. Jūs ir Jūsų keleiviai jausitės jaukiai ir patogiai švariame automobilyje su šio siurbliuko pagalba!