Batų porų lentyna Shoes Rack

Batų porų lentyna Shoes Rack
Batų porų lentyna Shoes Rack Batų porų lentyna Shoes Rack Batų porų lentyna Shoes Rack Batų porų lentyna Shoes Rack Batų porų lentyna Shoes Rack Batų porų lentyna Shoes Rack
 
Prekės kodas: B40150
Ar turime: Sandėlyje

Turimi variantai

* Telpa:
Paprastai ir greitai sudedama lentyna. Batus rasite lengvai, o jūsų drabužinė ar kambarys liks tvarkingi. Pristatome batų lentyną, kurioje tilps iki 30 batų porų. Lentyna pagaminta iš metalo ir plastikinių detalių. Batų lentynos matmenys: aukštis: 1,35 cm, plotis: 50 cm, gylis: 25 cm.
 
www.30shoesrack.com
 
Batų lentyna Shoes Rack (50 batų porų) yra vienas iš šių pasiūlymų! Šią lentyną galite įsigyti didmeniniu būdu ypač gera kaina ir prekiauti savo internetinėje parduotuvėje jų nesandėliuodami. Šią batų lentyną sudaro tvirta plastiko struktūra ir plieniniai vamzdeliai. Lentynoje yra dešimt lygių. Apytiksliai išmatavimai: 91 x 140 x 25 cm. Atstumas tarp strypelių yra 17 cm. 
 
Šioje batų lentynoje telpa 50 batų porų ir ji neužima daug vietos. Be to, jūsų batai visada bus sudėti tvarkingai. Šią 50 batų porų lentyną lengva surinkti ir išmontuoti. Jei dar nesate mūsų platintojas, užpildykite mūsų internetinėje svetainėje esančią formą ir apsilankykite tiesioginio pristatymo parduotuvių skyriuje.